FreeKuponi.lv Atlaižu portāls ir vietu kur ir piedāvāti vairāki pakalpojumi un preces ar atlaidēm no 10% - 100%, kad pakalpojums vai prece iet Dāvanā. FreeKuponi piedāvā iegādāties pakalpojumus/preces ar izdevīgām atlaidēm. Saņemt bezmaksas atlaižu kuponus, izdrukājot un uzrādot, kurus jūs saņemsiet lieliskas atlaides pie mūsu partneriem, kā arī atlaižu kodus, izdevīgiem pirkumiem mūsu partneru interneta veikalos.
FreeKuponi – kupons ir rakstisks apliecinājums, ko nosūtam uz Tavu e-pastu, tiklīdz ir savākts mininmālais pirkumu skaits, noteiktās akcijas ietvaros. Tev tas ir jāizdrukā un jādodas pie mūsu partnera, kas nodrošina nopirkto preci vai pakalpojumu.
FreeKuponi – Atlaižu kupons ir rakstisks atlaides apmēra apliecinājums, kuru tu saņem pilnīgi bezmaksas un bez reģistrācijas FreeKuponi vietnē. Tev tas ir jāizdrukā un jādodas pie mūsu partnera, saņemtu atlaidi kuponā norādītajai precei/pakalpojumam atbilstošajā kārtībā.
FreeKuponi – Atlaižu kods ir rakstisks apliecinājums, kuru tu saņem pilnīgi bezmaksas un bez reģistrācijas FreeKuponi vietnē. Tev tas ir jāiekopē (Ctrl+C) un jādodas mūsu partnera interneta veikalā, kur veicot pirkumu, tas ir jāievieto ailītē - atlaižu kupons (Ctrl+V) , lai saņemtu atlaidi pirkumiem partnera interneta veikalā.
Piedāvājumu ir iespējams nopirkt AR vai BEZ reģistrācijas. Spied „PIRKT”, norādi nepieciešamo informāciju un norēķinies par FreeKuponi – Kuponu. Pēc apmaksas saņemšanas, Tu saņemsi pirkuma apstiprinājumu savā e-pastā. Tiklīdz tiks sasniegts minimāais pircēju skaits, noteiktai akcijai, Tu saņemsi FreeKuponi - Kuponu norādītajā e-pastā, kā arī reģistrētiem klientiem, kupons būs pieejams lejupielādei, sadaļā – Lietotāju konts – Mani pirkumi. FreeKuponi - Kupons ir jāizdrukā un jāuzrāda pakalpojuma sniegšanas vai preces saņemšanas vietā.
Minimālo pirkumu skaitu nosaka uzņēmums, kas nodrošina akcijas piedāvājumu. Katram akcijas piedāvājumam ir norādīts savs minimālais pirkumu skaits ar kuru var iepazīties apskatot piedāvājumu, tiklīdz minimālais skaits ir savākts, ir norāde, ka „Piedāvājums spēkā”. Minimālais pirkumu skaits nosaka cik ir jābūt minimāli nopirkts akcijas piedāvājumu, lai darījums notiktu. Gadījumā, ja minimālais pirkumu skaits netiek sasniegts noteiktam akcijas piedāvājumam, tad darījums nenotiek un pircējiem tiek atgriezta samaksātā nauda par šo akcijas piedāvājumu.
Gadījumā, ja piedāvājumam akcijas laikā nepiesakās minimālais pircēju skaits, akcija tiek anulēta un 3 darba dienu laikā jums tiek atgriezta iemaksātā nauda uz to pašu bankas kontu no kura tika veikta apmaksa.
Maksimālo pirkumu skaitu nosaka uzņēmums, kas nodrošina akcijas piedāvājumu. Katram akcijas piedāvājumam ir noteikts limits, kas ir nepieciešams, lai spētu kvalitatīvi apkalpot visus klientus.
Nē, jūs varat iegādāties FreeKuponi – Kuponu, bez reģistrācijas, norādot tikai nepieciešamo informāciju, lai saņemtu kuponu, kā savu e-pastu, vārdu, u.c.
Jā, pēc veiksmīga pirkuma jūs ne tikai saņemat FreeKuponi – Kuponu jūsu e-pastā, bet arī varat to izdrukāt no sava FreeKuponi lietotāja konta. Reģistrēti lietotāji, par katru veikto pirkumu saņem bonusa punktus, kā arī uzaicinot draugus saņem punktus, pēc uzaicinātā drauga pirmā pirkuma.
Jā, pērkot FreeKuponi, Tev būs jāatzīmē, ka vēlies to iegādāties, kā dāvanu draugam un jānorāda nepieciešamā informācija par draugu, lai varam nosūtīt kuponu (drauga vārds, e-pasts).
Apmaksāt FreeKuponi – kuponus var ar Swedbank, SEB, Nordea, Citadele internetbankām. Apmaksa FreeKuponi notiek caur drošu apmaksas sistēmu PaySera, kuras drošību nodrošina vismodernākie SSL drošības sertifikāti, datortehnika un programmatūras risinājumi. Tā ir populāra apmaksas sistēma starp tūkstošiem interneta veikaliem. Jūs veicat apmaksu bez papildus reģistrācijas, ērti, droši un ātri. Gadījumā, ja izdomāsies atvērt bez maksas PaySera kontu un veikt apmaksu no sava personīgā PaySera konta Jūs saņemsiet naudas atmaksu līdz 1% apmērā par katru pirkumu FreeKuponi.lv.
Tiklīdz ir sasniegts minimālais pirkumu skaits FreeKuponi - kupons tiek nosūtīts uz jūsu norādīto e-pastu, kā arī ja esat reģistrēts lietotājs kupons ir pieejams lejupielādei lietotāju kontā. Lai saņemtu pakalpojumu uzrādiet izdrukātu FreeKuponi – kuponu, pakalpojuma sniegšanas vietā.
Jā, katras akcijas noteikums ir norādīts, cik kuponus var iegādāties viens lietotājs. Gadījumā kad nav norādīts konkrēts skaits vienam lietotājam, vai arī ir norādīts, ka viens lietotājs var iegādāties neierobežotu kuponu skaitu jūs varat iegādāties kuponus tik daudz, cik vēlaties.
Jūs varat izdrukāt neierobežotu FreeKuponi – Atlaižu kuponu daudzumu un izmantot tos pie partnera līdz FreeKuponi – Atlaižu kupona derīguma termiņa beigām.
Jūs varat izmantot FreeKuponi – Atlaižu kodu kamēr akcija ir spēkā, kas ir norādīts FreeKuponi akcijas noteikumos, katram Akciju piedāvājumam atsevišķi.
Katram FreeKuponi – kuponam ir savs derīguma termiņš, kas ir norādīts akcijas noteikumos, veicot pirkumu, kā arī ir aplūkojams uz paša kupona. Gadījumā ja rodas neskaidrības par FreeKuponi – kupona derīguma termiņu, noteikti sazinaties ar mums.  
Jā, FreeKuponi – kuponu, var atdot draugam, ievērojot FreeKuponi izmantošanas noteikumus.
Nē, FreeKuponi – kuponu var tikai apmainīt pret iegādāto preci vai pakalpojumu.
Mēs izvēlamies uzticamus sadarbības partnerus, kas izvietojot piedāvājumu FreeKuponi veicina sava uzņēmuma atpazīstamību un piesaista jaunus klientus, tāpēc šādai situācijai nevajadzētu rasties, tā kā tas varētu sabojāt gan partnera uzņēmuma tēlu, gan tāda rīcība lauztu sadarbības līguma noteikumus ar FreeKuponi portālu. Tomēr, ja rodas problēmas izmantot kuponu, lūgums nekavējoties sazināties ar mums.
Tā varētu būt sistēmas kļūda, lūgums vispirms, pārbaudīt Atlaižu kupona izmantošanas noteikumus. Gadījumā, ja kods tomēr nedarbojas, pamēģināt atkārtoti iziet un ielogoties partnera interneta veikalā un vēlreiz ievadīt atlaižu kodu. Ja gadījumā tas nelīdz un kods joprojām nedarbojas, lūgums nekavējoties sazināties ar mums un mēs tuvākajā laikā mēģināsim atrisināto šo problēmu.

UZMANĪBU!

Atgādinām, ka jums ir savlaicīgi jāizmanto FreeKuponi – kupons, tā derīguma termiņa ietvaros, tā kā pēc derīguma termiņa beigām, jūs jau nevarēsiet apmainīt FreeKuponi - kuponu pret iegādāto pakalpojumu vai preci, kā arī apmainīt to pret naudu.

Atvainojamies šobrīd nav neviena piedāvājuma.
ABONĒJIET FreeKuponi JAUNUMU SAŅEMŠANU un uzziniet pirmais par izdevīgām Akcijām un Bezmaksas Kuponiem!
Izdevīgi Akcijas piedāvājumi atnāk uz Jūsu e-pastu, ne biežāk par 3 reizēm nedēļā. NO SPAM.
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd