FreeKuponi - portāls FreeKuponi.lv. Partneris – uzņēmums, kura prece vai pakalpojums tiek reklamēts un/vai pārdots FreeKuponi. Pircējs – rīcībspējīga persona, kura reģistrējusies, nopirka vai lejupielādēja FreeKuponi. Akcija – Partnera piedāvātā un nodrošinātā prece vai pakalpojums, kuru var iegādāties ierobežotajā daudzumā, noteiktajā laika posmā, saskaņā ar Akcijas noteikumiem. Kupons – nopirkts FreeKuponi elektronisks dokuments, uzrādot kuru Pircējs var saņemt no Partnera, tajā norādīto preci vai pakalpojumu. Atlaižu Kupons – bezmaksas FreeKuponi izsniegts dokuments, kas nodrošina atlaidi Partnera precei un pakalpojumam. Atlaižu kods - bezmaksas FreeKuponi izsniegts vienotais numurs, kas nodrošina atlaidi iegādājoties preces vai pakalpojumus Partnera mājas lapā.

Pakalpojums

FreeKuponi reklamē un/vai pārdod Partnera preci vai pakalpojumu FreeKuponi vietnē. Pircējs iegādājas no FreeKuponi Kuponu vai lejupielādē Atlaižu kuponu vai kodu, kas piešķir atlaidi Partnera precei vai pakalpojumam vai arī ir paredzēts apmaiņai pret to, kas ir norādīts Kupona aprakstā. FreeKuponi var izmantot tikai ar nosacījumu, ka Pircēja samaksātā nauda ir ienākusi FreeKuponi kontā vai arī FreeKuponi kupons ir bezmaksas Atlaižu Kupons vai kods, kas ir norādīts Kupona aprakstā. Pircējs uzrāda FreeKuponi Kuponu Partnerim, bet Partneris, pamatojoties uz to, izsniedz preci, sniedz pakalpojumu vai piešķir atlaidi Pircējam saskaņā ar FreeKuponi vietnē norādītajiem Akcijas noteikumiem.

Atbildība

Pircēja atbildība, tiesības un pienākumi Reģistrējoties kā FreeKuponi lietotājs, vai arī iegādājoties preci vai pakalpojumu ar FreeKuponi starpniecību, Pircējs piekrīt Lietošanas noteikumiem. Pircējs atbild par iesniegtiem personas datiem FreeKuponi un  garantē to patiesīgumu. Iegādājoties FreeKuponi Kuponu Partnera precei vai pakalpojumam, Pircējs piekrīt FreeKuponi vietnē norādītajiem Akcija noteikumiem. Gadījumā, ja rodas problēmas ar FreeKuponi vietnes lietošanu, apmaksu vai Kuponiem, Pircējam ir nekavējoties jāpaziņo par to FreeKuponi.

Personīgo datu apstrāde

Reģistrējoties FreeKuponi vietnē, vai arī iegādājoties ar FreeKuponi starpniecību Partnera preci vai pakalpojumu, Pircējs dod piekrišanu savu personīgo datu apstrādes veikšanai, kā arī turpmāk saņemt reklāmas paziņojumus no FreeKuponi. Pircējam ir tiesības jebkurā brīdī atteikties no FreeKuponi paziņojumu saņemšanas. FreeKuponi nenodod Pircēja personiskos datus nevienam citam, izņemot Partneri, kuram tie nepieciešami, lai varētu izsniegt preci vai sniegt pakalpojumu saskaņā ar Pircēja iegādātā Kupona norādītajiem noteikumiem un gadījumos, kas ir paredzēti Latvijas Republikas likumdošanā.

Grozījumi Lietošanas noteikumos

FreeKuponi ir tiesības vienpusējā kārtībā izdarīt grozījumus FreeKuponi Lietošanas noteikumus, Tādā gadījumā izmaiņas stājas spēkā no to publicēšanas brīža FreeKuponi un Pircēja pienākums ir iepazīties ar šiem Noteikumiem pirms katra nākamā pirkuma veikšanas un Līguma akceptēšanas.

Pārējie nosacījumi

Jebkurus strīdus, kuri radušies FreeKuponi lietošanas laikā, Pircējs, Partneris un FreeKuponi cenšas atrisināt pārrunu ceļā. Strīdus, domstarpības un prasības, kuras nav izdevies atrisināt pārrunu ceļā, puses risina Latvijas Republikas normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.

Iepazīties ar Līguma noteikumiem var šeit: Līguma noteikumi

 

Ja jūs nepiekrītat FreeKuponi Noteikumiem, lūgums neveikt nekādas darbības FreeKuponi un neiegādāties FreeKuponi piedāvātos Produktus.

Atvainojamies šobrīd nav neviena piedāvājuma.
ABONĒJIET FreeKuponi JAUNUMU SAŅEMŠANU un uzziniet pirmais par izdevīgām Akcijām un Bezmaksas Kuponiem!
Izdevīgi Akcijas piedāvājumi atnāk uz Jūsu e-pastu, ne biežāk par 3 reizēm nedēļā. NO SPAM.
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd