Klasiskais manikīrs + nagu atjaunojošs Japānas manikīrs, studijā "Nagu skaistums" -50%

-50% Kupons: Klasiskais manikīrs un nagu struktūras atjaunojošs - Japānas manikīrs

no€7.00

Akcija beidzās

Vērtība
€13.00
Atlaide
46%
Ietaupi
€6.00

Akcija aktīva līdz:

1 nopirkti

Piedāvājums ir spēkā!

Piedāvājums

 • Roku mērcēšana vanniņā, pēc vajadzības;
 • Kutikulas un nagu apstrāde;
 • Speciālo kopšanas līdzekļu uzklāšana;
 • Viegla masāža ar barojošu krēmu;
 • Procedūras ilgums: līdz 1 stundai;

Noteikumi

 • Kupona derīguma termiņš 21.12.2017- 31.03.2018
 • Lūgums veicot pierakstu informēt ja būs nepieciešams noņemt iepriekšējo Gelish laku
 • Jūs varat iegādāties 5 kuponus sev vai dāvanā
 • Kupons ir jāizdrukā un jāiesniedz uz vietas

Vēlaties atpūtināt nagus no Gelish vai vienkārši izārstēt vājus, nespodrus, sašķēlušos nagus? Izmēģiniet iedarbīgu procedūru - Japānas manikīrs,  jau no pirmās reizes padarīs Jūsu nagus stiprus, gludus un dabiski spīdīgus. Tagad Klasiskais manikīrs ar nagu struktūras atjaunojošu – Japānas manikīru, studijā "Nagu skaistums", tikai FreeKuponi ar Atlaidi līdz 50%

Veicot pirkumu, izvēlies:

 • Klasiskais manikīrs + nagu struktūras atjaunojošs Japānas manikīrs (1 procedūra) - 7,00 EUR (parastā cena 13,00 EUR, ietaupiet ar FreeKuponi 6,00 EUR)
 • Klasiskais manikīrs + nagu struktūras atjaunojošs Japānas manikīrs (2 procedūras) - 13,00 EUR (parastā cena 26,00 EUR, ietaupiet ar FreeKuponi 13,00 EUR)

Japāņu manikīra procedūras laikā Jums tiek veikts klasiskais manikīrs ar nagu mērcēšanu vanniņā, kutikulas atbīdīšanu un izgriešanu, kā arī nagu plātnes apstrāde, pēc speciālas Japāņu tehnoloģijas, kas padarīs jūsu nadziņus veselīgus, stiprus, gludus un dabiski spīdīgus. Iegūtais pēc Japānas manikīra veselīgā spīduma effekts, tiek panākts bez nagu lakas izmantošanas, tikai pateicoties speciāliem kopšanas līdzekļiem un tas saglabāsies līdz pat 2 nedēļām.

Japānas manikīrā netiek izmantotas ķīmiskas vielas, rezultāts tiek iegūts pateicoties dabīgām sastāvdaļām. Galvenā no tām ir bišu vasks, kuru ieklājot nagu plātnes šķiedrās, tiek atjaunots nagu dabīgais skaistums un mirdzums. Japānas manikīrs efektīvi ārstē vājus, nelīdzenus, sašķēlušos un lūstošus nagus. Jau pēc pirmās Japānas manikīra procedūras Jūsu nagi kļūs stipri, gludi un izteikti spīdīgi.

Japānas manikīrs palīdzēs Jums izaudzēt stiprus un garus nagus. Procedūra ārstē sašķēlušos, lūstošus nagus, uzlabo naga vitalitāti, kā arī atjauno nagus, pēc gēla nagu pieaudzēšanas, vai arī pēc Gelish pārklājuma. Japānas manikīra procedūra padara nagus spīdīgus, elastīgus, stiprus, pabarotus un atgriež nagiem dabisko skaistumu. Procedūra ir paredzēta tiem, kas vēlas izcelt nagu dabisko skaistumu un nevēlas, vai arī nevar ikdienā krāsot nagus, tāpēc šāds manikīrs ir piemērots arī vīriešiem. Iegūtas no manikīra procedūras nagu spīdums ir panākts bez nagu lakas palīdzības, tikai pateicoties speciāliem kopšanas līdzekļiem un saglabājas aptuveni pusotru nedēļu. Lai iegūtu labākus rezultātus procedūru ir jāatkārto atkarībā no nagu struktūras un tipa. Lai sasniegtu ilglaicīgu un pastiprinātu nagu atjaunošanas rezultātu Japānas manikīru ir ieteicam atkārtot pirmās 3 reizes pēc 8-14 dienām, pēc tam turpinot veikt procedūru 1 reizi mēnesī.

Lai saņemtu pakalpojumu, kupons ir jāizprintē un jāuzrāda studijā. Pierakstīties uz procedūru ir iespējams pa tālruni +371 28312594, nosaucot vārdu, uzvārdu un kupona numuru. Ja kādu iemeslu dēļ vēlaties pārcelt procedūras seansu, lūdzu, brīdiniet par to 24h iepriekš.

 

 

FreeKuponi Akcijas piedāvājums nav atkarīgs no citām Partneru akcijām un atlaižu kartēm. Pārējie pakalpojumi ir apmaksājami saskaņā ar standarta cenrādi.

 

 

Piedāvājumu nodrošina:

SIA "GARŠVIELAS", Reģ. Nr. 50103864691, Juridiskā adrese: Aveņu iela 15, Vimbukrogs, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-2123

Studija "Nagu skaistums"

Adrese: Rīga, Ganību dambis 7a

Biznesa parks, ieeja no ielas puses,1. Korpuss, 2.Stāvs. (bezmaksas autostāvvieta)

Darba laiks: 

Pirmdiena - Piektdiena: 9:00 - 20:00

Sestdiena: 10:00 - 18:00

SvētdienaBrīvs!

Studija „Nagu skaistums“

Ganību dambis 7a

Get directions

Atstājiet savu komentāru

Atvainojamies šobrīd nav neviena piedāvājuma.
Atvainojamies šobrīd nav nekādu piedāvājumu.
Atvainojamies šobrīd nav nekādu piedāvājumu.
ABONĒJIET FreeKuponi JAUNUMU SAŅEMŠANU un uzziniet pirmais par izdevīgām Akcijām un Bezmaksas Kuponiem!
Izdevīgi Akcijas piedāvājumi atnāk uz Jūsu e-pastu, ne biežāk par 3 reizēm nedēļā. NO SPAM.
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd