Klasiskais manikīrs + Klasiskais pedikīrs ar Gelish laku, studijā "Nagu Skaistums" -50%

-50% Kupons: Klasiskais manikīrs + Gelish un Klasiskais pedikīrs + Gelish pārklājumu

€16.00

Akcija beidzās

Vērtība
€32.00
Atlaide
50%
Ietaupi
€16.00

Akcija aktīva līdz:

0 nopirkti

Piedāvājums ir spēkā!

Piedāvājums

 • Mērcēšana vanniņā, skrubis;
 • Pēdu apstrāde;
 • Kutikulu un nagu apstrāde;
 • Nagu pārklāšana ar Gelish laku;
 • Viegla pēdu un roku masāža ar barojošu krēmu;
 • Procedūras ilgums: līdz 2.5 stundai (aptuvenais laiks atkarībā no izvēlētās procedūras un bez iepriekšējā GELISH lakas pārklājuma noņemšanas);

Noteikumi

 • Kupona derīguma termiņš 21.12.2017- 31.03.2018
 • Lūgums veicot pierakstu informēt ja būs nepieciešams noņemt iepriekšējo Gelish laku
 • Jūs varat iegādāties 5 kuponus sev vai dāvanā
 • Kupons ir jāizdrukā un jāiesniedz uz vietas

Sakoptas rokas un maigas pēdas, tas ir svarīgi jebkurai sievietei! Palutiniet Sevi ar Klasisko manikīru un Klasisko pedikīru ar noturīgo Gelish laku un dāvājiet Sev skaistus nagus līdz pat 4 nedēļām. Tagad Klasiskais pedikīrs + Klasiskais manikīrs ar GELISH pārklājumu, studijā "Nagu skaistums", tikai FreeKuponi ar 50% Atlaidi.

Veicot pirkumu, izvēlies:

 • Klasiskais pedikīrs + Klasiskais manikīrs ar GELISH pārklājums - 16,00 EUR ( parastā cena 32,00 EUR, ietaupi ar FreeKuponi 16,00 EUR )

Manikīra speciālists izveidos Jūsu pirkstiņiem piemērotāko nagu formu. Jums tiks rūpīgi apstrādāta kutikula ar profesionāliem kutikulas noņemšanas līdzekļiem. Meistars ar griešanas metodi noņems lieko kutikulu no naga plātnes. Ar vieglām masāžas kustībām Jums tiks ieziests barojošs roku krēms. Pēc nagu plātnes attaukošanas Jums tiks uzklāta notūrīgā Gelish laka.

Klasiskais pedikīrs ir lielisks veids, kā padarīt Jūsu pēdas maigas un patīkamas pēc taustes. Procedūras laikā Jūsu pēdas mērcē burbuļvanniņā, uzklāj skurbi un citus kosmētiskos līdzekļus. Nagu kopšanas speciāliste rūpīgi apstrādā papēžus un noņem lieko sauso ādiņu ar speciālo pēdu vīlīti. Procedūras nobeigumā pēdās tiek ieziests speciāls barojošs krēms un veikta patīkama kāju masāža. Pēc procedūras Jūsu pēdiņas kļūs maigākas un Jūs sajutīsiet patīkamu vieglumu un spēku kājās. Pēc nagu plātnes attaukošanas Jums tiks uzklāts notūrīgā Gelish laka, kas saglabās Jūsu nadziņus skaistus līdz pat 4 nedēļām.

Gelish nagu lakas pārklājums nodrošina 100% dabisku izskatu un ilgstošu noturību, saglabājot krāsas spilgtumu un klājumu līdz pat 3-4 nedēļām. Gelish veic nagu virsmas stiprināšanas funkcijas, nagu laka nedrūp un nenoslāņojas.

Lai saņemtu pakalpojumu, kupons ir jāizprintē un jāuzrāda studijā. Pierakstīties uz procedūru ir iespējams pa tālruni +371 28312594, nosaucot vārdu, uzvārdu un kupona numuru. Ja kādu iemeslu dēļ vēlaties pārcelt procedūras seansu, lūdzu, brīdiniet par to 24h iepriekš.

 

Japāņu manikīrs

 

FreeKuponi Akcijas piedāvājums nav atkarīgs no citām Partneru akcijām un atlaižu kartēm. Pārējie pakalpojumi ir apmaksājami saskaņā ar standarta cenrādi.

 

Piedāvājumu nodrošina:

SIA "GARŠVIELAS", Reģ. Nr. 50103864691, Juridiskā adrese: Aveņu iela 15, Vimbukrogs, Ķekavas pag., Ķekavas nov., LV-2123

Studija "Nagu skaistums"

Adrese: Rīga, Ganību dambis 7a

Biznesa parks, ieeja no ielas puses,1. Korpuss, 2.Stāvs. (bezmaksas autostāvvieta)

Darba laiks: 

Pirmdiena - Piektdiena: 9:00 - 20:00

Sestdiena: 10:00 - 18:00

SvētdienaBrīvs!

Studija „Nagu skaistums“

Ganību dambis 7a

Get directions

Atstājiet savu komentāru

Atvainojamies šobrīd nav neviena piedāvājuma.
Atvainojamies šobrīd nav nekādu piedāvājumu.
Atvainojamies šobrīd nav nekādu piedāvājumu.
ABONĒJIET FreeKuponi JAUNUMU SAŅEMŠANU un uzziniet pirmais par izdevīgām Akcijām un Bezmaksas Kuponiem!
Izdevīgi Akcijas piedāvājumi atnāk uz Jūsu e-pastu, ne biežāk par 3 reizēm nedēļā. NO SPAM.
DMC Firewall is a Joomla Security extension!